Sıkça Sorulan Sorular

eŞirket Portal

Yıllık Ödeme Planı Mümkün mü?

Aylık ödeme düzenini seçtiğinizde aylık kullanım bedeli her ay faturalanır oluşan fatura manuel olarak kullanıcı tarafından ödenir, yıllık ödeme yapmak istediğinizde kredi kartına ek olarak, EFT ve havale seçeneklerini de kullanabilirsiniz. eŞirket'i bir yıldan uzun süreli kullanmak istediğiniz takdirde Kullanıcı Memnuniyeti ekibimize ulaşarak sizin için özel bir teklif hazırlanmasını isteyebilirsiniz iletişim için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı Bilgilerini Saklıyor musunuz?

Kredi kartı bilgileriniz eŞirket bünyesinde saklanmaz bununla beraber eŞirket çalışanları kart bilgilerinizi hiçbir koşulda görüntüleyemez. Tüm ödeme işlemleriniz, kredi kartı bilgileriniz bize hiç ulaşmadan ödeme sağlayıcıları altyapısı üzerinden gerçekleştirilir.

eŞirket’e Yüklediğim Bilgiler Güvende mi?

eŞirket olarak birinci önceliğimiz veri güvenliğidir. Kendi şirketimizin de tüm verilerini tuttuğumuz eŞirket sisteminde veri güvenliği için şunları yapıyoruz:
- SSL ile veri şifreleme sağlanmaktadır.
- TSE tarafından A sınıfında yetkilendirilmiş siber güvenlik kurumları tarafından penetrasyon ve sistem kontrolleri sağlanmaktadır.
- Verilerinize yetki verdiğiniz kişiler dışında kimse erişemez.
- Herhangi bir üçüncü parti hizmet için sizin tarafınızdan onay verilmediği sürece hiçbir veriniz kimseyle paylaşılmaz.

eŞirket Kuruluşu

Şirket Kuruluş İşlemleri Kaç Gün Sürüyor?

Şirket kuruluşunu başvuru tarihinizden itibaren en geç 2 iş gününde sonuçlandırıyoruz.

Şirket Kuruluşu Sırasında Hangi Bilgileri İstiyorsunuz?

Vergi dairesi bilgilerinizi doldurabilmek ve güvenlik sorularını yanıtlamak için ihtiyacımız olan bilgileri talep ediyoruz. Bu bilgiler kimlik, ikametgah, faaliyet adresiniz ve faaliyet adresinin kira kontratıdır.

Şirket Kuruluşu Sırasında İstenen Bilgileri Vermek Zorunda mıyım?

Şirket kurmaya karar verdiğinizde vergi dairesi dolayısı paylaşmak durumunda olduğunuz bilgiler olacaktır. Bu bilgileri yasal prosedür nedeniyle talep etmek zorundayız.

Şirketimi Kapatmak İstersem Ne Yapmalıyım?

Şirketinizi kapatmaya karar verdiğinizde Mali Müşaviriniz ile görüşerek kapanış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kapanış sonrası e-fatura iptal süreci eŞirket tarafından takip edilecektir.

Muhasebe Hizmetleri

Mali Müşavirlik hizmeti kimin tarafından sağlanmaktadır?

Mali Müşavirlik hizmet 3568 sayılı kanuna göre yetki almış Mali Müşavirlerden alınmalıdır. eŞirket mali müşavirlik hizmeti vermemektedir.

Telefonla Destek Alabilecek miyim?

Evet. Telefon ve destek sistemi üzerinden sürekli iletişim halinde olabilirsiniz.

Vergi Ödemelerini Nasıl Yapacağım?

Vergi ödemelerinizi yapabilmeniz için devlet bankalarından birinde hesabınız olmalı eğer hesabınız yoksa eŞirket üzerinden Kredi Kartınız ile de vergi ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Ticaret Yapmıyorum eŞirket’i Kullanabilir miyim?

Evet. eŞirket, E-Ticaret yapanlara bir çok kolaylık sağlasada temel amacı tüm işletmeler için e-Fatura, muhasebe gibi süreçleri tek panelden yönetme olanağı sağlamaktır.

Teşvik ve Hibelerden Yararlanabilecek miyim?

eŞirket olarak güncel teşvikleri takip ediyor ve sizi bilgilendiriyor olacağız.

Sanal Ofis Hizmetleri

Minimum Üyelik Süreniz Nedir?

Ön muhasebe ve Sanal ofis hizmetinin minimum üyelik süresi 1 aydır. Faturanız her ay otomatik olarak oluşturulacaktır. Sanal ofis aboneliğinizi sona erdirmek istediğinizde 15 gün önceden haber vermeniz fazla ödeme yapmanızın önüne geçecektir.

Şirket Kurulduktan Sonra Sanal Ofis Üyeliğimi İptal Edebilir miyim?

Sanal ofis üyeliğinizi iptal etmeden önce şirketinizin adres değişikliği işlemini tamamlamış olmanız gerekir. Şirketiniz faal durumdayken üyeliğinizi iptal ettiğinizde şirketiniz vergi dairesi tarafından resen kapatılacaktır.

Kargo ve Postam Geldiğinde Süreç Nasıl İşliyor?

Adınıza gelen kargolar Sanal Ofis sağlayıcınız tarafından muhafa edilir ve size mail ile bilgilendirme yapılır. Elden teslim alabilir ya da karşı ödemeli olarak size kargolanmasını talep edeblirsiniz.

Toplantı Odalarını Kullanabiliyor miyim?

Öncesinde randevu oluşturarak %50 indirimli olarak toplantı salonlarını kullanabilirsiniz.

Muhasebe Programı

Nasıl e-Fatura Kesebilirim?

E-fatura geçişi sağlandığında eŞirket tarafından ön muhasebe programının kullanımı, fatura oluşturulması ve e-fatura kesilmesi içeriklerinden oluşan demo sunum yapılmaktadır. Takıldığınız noktalarda müşteri hizmetlerinden her zaman destek alabilirsiniz.

Gelir ve Giderlerimi Nasıl Gireceğim?

Ön muhasebe programında gider kategorisi, tutar, kdv ve açıklama bilgileri ile çok kolay bir şekilde masraf kaydı oluşturabilirsiniz. Muhasebe programını ilk kez kullanıyorsanız demo anlatım talebinde bulunabilir ya da takıldığınız noktalarda müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

İhtiyaç Durumunda Nasıl Destek Alabilirim?

0850 840 05 21 numaralı santral üzerinden mesai saatleri içerisinde arayabilir, eşirket panelinizden destek talebi oluşturabilir ya da [email protected] adresine mail atabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş sağlamak için tüm gayretimizle çalışıyoruz.

Hangi Harcamalarımı Gider Olarak Kaydedebilirim?

İşletmenizin gelirini arttırmaya yönelik tüm harcamalarınızı gider olarak gösterebilirsiniz. Müşteri ile yapılan toplantı yemekleri, akaryakıt, kırtasiye, temizlik vb. harcamalarınızı gider gösterebilirsiniz. Harcamalarınıza ilişkin detaylı bilgileri mali müşavirinizden almanız gerekmektedir.

001-business