eŞirket Nedir?

eŞirket Nedir?

eŞirket yeni teknolojiler ve çözümlerle kullanıcılarının zahmetsiz bir işletme yönetimi sağlamalarına destek olur. Şirketinizin ihtiyaçlarına tek bir çatı altında çözüm bulabileceğiniz bir platform sağlar.

Mali Müşavirinizin yönlendirmesi ile Sistemimize kayıt olarak e-dönüşüm araçlarını kullanmak istediğinizde eŞirket tüm süreci sizin için yönetir, her aşamada sizi bilgilendirir. e-imza başvurunuzu yapar, e-fatura geçiş sürecinizi tamamlar, ön muhasebe programını kullanımınıza sunar ve bunların hiç biri için sizden ek bir ücret talep etmez.

eŞirket’e üye olduğunuzda sanal ofis hizmetinden 129 TL + KDV ile faydalanabilirsiniz,
Mali mühür başvurunuzu müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile yapabilirsiniz, e-ticaret entegrasyonu sayesinde tüm satışlarınızı muhasebeleştirir ve faturalandırabilirsiniz.

eŞirket Nasıl Çalışır?

eŞirket'e kayıt olmak için ön başvurunun mali müşaviriniz tarafından yapılması gerekmektedir.

eŞirket üzerinde müşaviriniz tarafından yüklenen mali verilerinizi takip edebilir, e-fatura kesebilir ve cari hesaplarınızı takip edebilirsiniz.

Ön muhasebe programı üzerinden kesilen ve alınan e-faturalar entegre olduğumuz muhasebe yazılımlarına otomatik olarak aktarılır ve zamandan tasarruf sağlanır.

Mali Müşaviriniz tarafından ön kayıt işlemi yapıldıktan sonra Aylık veya Yıllık paketlerimizden birini alabilirsiniz. Alım işleminin ardından mali mühür başvurunuzu eŞirket müşteri temsilcileri ile yaparak e-fönüşüm ürünlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sistemin Avantajları

eŞirket bulut tabanlı bir işletme yönetim portalıdır. İşletmenizin tüm ihtiyaçlarınızı tek elden yönetmenizi sağlar.

  • Dijital Dönüşüm

  • Ön Muhasebe

  • Sanal Ofis

  • Hızlı Destek

Sistemde Neler Var?

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

eŞirket, işletme yönetimi için basit bir arayüz geliştirmiştir. Üyeliğiniz başlaması ile birlikte dijital dönüşüm sürecini sizinle beraber yürütüyor ve geçiş işlemlerini tamamlıyoruz.

Ön Muhasebe ve E-Ticaret Entegrasyonları

eŞirket kullanıcıları BizimHesap online ön muhasebe yazılımına sahip olurlar. E-Ticaret entegrasyonları ücretsiz olarak sağlanır ve satışlarınızı kolaylıkla e-faturaya dönüştürebilirsiniz.

Mali Mühür Başvurusu

Mali mühür başvurunuz online olarak yapılır ve 15 gün içerisinde kurye ile adresinize ulaşır. Dijital Dönüşümün ilk adımı olan bu süreci evinizden çıkmanıza gerek kalmadan eŞirket sizinle bereber başlatır ve takibini sağlar.

Sanal Ofis

eŞirket kullanıcıları 129 TL + KDV ile sanal ofis hizmetinden faydalanabilir ve stopaj yükümlülüğünden muaf olabilirler. Yasal adres olarak gösterebilme, posta ve kargolarınızın teslim alınması ve saklanması hizmetlerini barındıran hizmetimizdir.

Büro Yönetimi

Mali müşavirler için geliştirilen büro yönetim otomasyonu sayesinde beyannamelerinizi eŞirket üzerinden takip edebilirsiniz.

Döküman Yönetimi

Şirketinizin tüm mali dokümanlarını online ortamda saklarsınız, dilediğiniz yer ve zamanda evraklarınıza ulaşabilirsiniz.

001-business