eŞirket Nedir?

eŞirket Nedir?

eŞirket yeni teknolojiler ve çözümlerle kullanıcılarının zahmetsiz bir işletme yönetimi sağlamalarına destek olur. Şirketinizin ihtiyaçlarına tek bir çatı altında çözüm bulabileceğiniz bir platform sağlar.

Sistemimize kayıt olarak şirketinizi kurmak istediğinizde eŞirket tüm süreci sizin için yönetir, her aşamada sizi bilgilendirir. mali mühür başvurunuzu yapar, e-fatura geçiş sürecinizi tamamlar, ön muhasebe programını kullanımınıza sunar.

eŞirket’e üye olduğunuzda sanal ofis hizmetinden 499 TL + KDV ile faydalanabilirsiniz,
e-ticaret entegrasyonlarımız sayesinde tüm satışlarınızı otomatik faturalandırabilirsiniz.

eŞirket Nasıl Çalışır?

Kuruluş işleminiz interaktif vergi dairesi üzerinden online olarak yapılmaktadır.

Şirket kurulumu için gerekli evrakları yüklediğinizde evraklarınız kontrol edilir, faydalabileceğiniz teşvikler tespit edilir ve şirket kuruluş aşamasına geçilir.

Başvurunuz Vergi dairesine iletildikten sonra yoklama memuru tarafından ziyaret edilecek ve şirket açılış işlemleriniz tamamlanmış olacaktır. Vergi dairesi tarafından yapılacak yoklama esnasında faaliyet adresinde bizzat bulunmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Kuruluş tamamlandığında vergi levhanız eŞirket sistemine yüklenecek ve mail ile haberdar edileceksiniz.

Şirket kuruluş işlemlerinin ardından e-fatura geçiş işlemleriniz sağlanır ve ön muhasebe programı kullanımınıza açılır. Mali müşaviriniz eŞirket kullanıyorsa Ön muhasebe programına gireceğiniz veriler üzerinden resmi muhasebenizi tutabilir.

Sistemin Avantajları

eŞirket bulut tabanlı bir işletme yönetim portalıdır. İşletmenizin tüm ihtiyaçlarınızı tek elden yönetmenizi sağlar.

  • Dijital Dönüşüm

  • Ön Muhasebe

  • Sanal Ofis

  • Eticaret Entegrasyonları

Sistemde Neler Var?

Şirket Kuruluş İşlemleri

eŞirket, kuruluş işlemleri için basit bir arayüz geliştirmiştir. Siteye üye olduktan sonra istenen bilgileri ve evrakları girerek kuruluş sürecinizi başlatabilirsiniz. Kuruluş işlemleri en kısa sürede tamamlanır ve dijital dönüşüm sürecine geçilir.

Ön Muhasebe ve E-Ticaret Entegrasyonları

eŞirket kullanıcıları BizimHesap online ön muhasebe yazılımına ücretsiz sahip olurlar. E-Ticaret entegrasyonları ücretsiz olarak sağlanır ve satışlarınızı kolaylıkla e-faturaya dönüştürebilirsiniz.

E-imza ve Mali Mühür

eŞirket ile şirket kurduğunuzda 1 yıllık e-imza ya da 3 yıllık mali mühür tarafınıza ücretsiz olarak ulaştırılır. Dijital Dönüşümün ilk adımı olan bu süreci evinizden çıkmanıza gerek kalmadan eŞirket sizin için başlatır ve takibini sağlar.

Sanal Ofis

eŞirket kullanıcıları 200 TL + KDV ile sanal ofis hizmetinden faydalanabilir ve stopaj yükümlülüğünden muaf olabilirler. Çoğunlukla freelance olarak çalışan müşterilerimizin tercih ettiği, içerisinde yasal adres olarak gösterebilme, posta ve kargolarınızın teslim alınması ve saklanması hizmetlerini barındıran hizmetimizdir.

Online İşletme Yönetimi

Mali konulara ilişkin süreçlerinizi online takip ederiz, güncel konular ve değişikliklerden haberdar olmanızı sağlarız. Resmi muhasebe süreciniz ile ilgili danışmanlık hizmeti Mali Müşaviriniz tarafından sağlanacaktır.

Döküman Yönetimi

Şirketinizin tüm mali dokümanlarını online ortamda saklarsınız, dilediğiniz yer ve zamanda evraklarınıza ulaşabilirsiniz.

001-business